Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026 r. o godz. 8.30 w sali gimnastycznej.
Dowozy uczniów w tym dniu będą odbywać się według obowiązującego rozkładu jazdy w dni nauki szkolnej. Odwozy zaplanowano na około godz. 11.00.
Do zobaczenia!