Tydzień dla Bezpieczeństwa u najmłodszych!

Pisaliśmy już wcześniej o realizacji ogólnopolskiej inicjatywy „Tydzień dla Bezpieczeństwa” (pełną relację znajdziecie pod adresem: https://mycielewo.pl/?p=64403).

Zobaczcie, jak w ramach tej akcji aktywnie działały nasze przedszkolaki oraz młodsi uczniowie:

Dzieci z grup przedszkolnych „Motylki” oraz „Biedronki” dzielnie uczyły się bezpiecznych postaw, co możecie zobaczyć w naszej fotorelacji.

Uczniowie klasy 3 wykazali się ogromną kreatywnością i przygotowali świetne, pouczające plakaty o bezpieczeństwie.

Nasi pierwszoklasiści w ramach działań realizowali prestiżowy Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Akademia Bezpiecznego Puchatka”.

Z tej okazji pierwszaki przygotowały też coś wyjątkowego – nagrały film oraz piosenkę o bezpieczeństwie pt. „Już idzie lato…”!