Spacer do Zalesia nagrodą za świetne wyniki

Czwartoklasiści wraz z wychowawczynią M. Bernas oraz pedagog szkolną M. Kwiatkowską wybrali się na spacer do Zalesia. Na miejscu czekała na nich słodka niespodzianka – pyszne lody ufundowane przez Stowarzyszenie „Aktywne Mycielewo”. Wyjście było formą wyróżnienia za zwycięstwo w międzyklasowym konkursie na najwyższą średnią ocen ze sprawdzianów w pierwszym semestrze.

Po słodkim poczęstunku dzieci udały się na plac zabaw, gdzie spędziły czas na wspólnej zabawie.

Wspólny spacer był nie tylko okazją do świętowania sukcesu i integracji zespołu klasowego, ale także praktyczną lekcją bezpieczeństwa. Uczniowie utrwalili sobie zasady bezpiecznego poruszania się w kolumnie pieszych oraz przechodzenia przez jezdnię w dozwolonych miejscach.

Serdecznie dziękujemy Stowarzyszeniu „Aktywne Mycielewo” za ufundowanie nagrody i wsparcie naszych uczniów.

Marta Bernas