Kacper ciężko pracuje i są efekty!

6-7 października 2018 roku w Golczewie odbyły Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym dwójek i drużyn. Sobota była dniem startów dwójek we wszystkich kategoriach wiekowych. Przy słonecznej pogodzie, dopingu kibiców kolarze pokonywali dystanse. Kacper Gieryk wraz z kolega klubowym Radkiem Lewandowskim pokonali dystans 15 km zajmując 3 miejsce.
Niedzielne zawody to walka drużynowa we wszystkich kategoriach wiekowych. Przy silnym wietrze i opadach deszczu kolarze dzielnie walczyli o medalowe krążki  Kacper wraz ze swoja drużyną  zajął 3 miejsce.
Dystans drużyny w niedzielnym starcie to 30 km. Kacper zakończył sezon ze wspaniałym wynikiem bo dwukrotnie został drugim wicemistrzem Polski. Teraz odpoczywamy i szykujemy się do nowego sezonu.
Kacpra sukces to jego praca przede wszystkim, ale też i szkoły.
Chciałabym przy tej okazji podziękować za wsparcie i wyrozumiałość dyrektor Katarzynie Walasiewicz, wicedyrektor Agnieszce Magdziarz oraz wychowawcy pani Beacie Janickiej. Podziękowania należą się również wszystkim nauczycielem, którzy wspierali Kacpra w tym sezonie, który nie był łatwy.