Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów, aby w piątek 14 lutego 2025 roku ubrali się na czerwono. Tego dnia odbędzie się również oficjalne rozdanie walentynek. Niech szkoła wypełni się kolorem miłości i pozytywną atmosferą! ❤️
Stowarzyszenie Aktywne Mycielewo z impetem wkracza w nowy rok, osiągając kolejne sukcesy. Dzięki zaangażowaniu członków stowarzyszenia udało się pozyskać fundusze w wysokości 19 360 zł na realizację interesujących projektów dla dzieci, młodzieży oraz społeczności szkolnej.
Środki na te inicjatywy pochodzą z konkursów ogłoszonych przez Gminę Kcynia oraz Powiat Nakielski. Szczegóły można znaleźć pod poniższymi linkami:
Po raz kolejny dziadkowie odwiedzili naszą szkołę, aby wysłuchać podziękowań i życzeń od swoich wnucząt z okazji Dnia Babci i Dziadka.
W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie tempo życia nieustannie przyspiesza, warto pamiętać, jak ważne są rodzinne więzi. Dzień Babci i Dziadka to doskonała okazja, by wyrazić wdzięczność, szacunek i miłość dla tych wyjątkowych osób, które wnoszą do naszego życia nie tylko ciepło, ale także bogactwo mądrości i życiowego doświadczenia.
Tym razem klasa trzecia zabrała nas w podróż do czasów, gdy dziadkowie byli młodzi i zakochani. A trzeba przyznać, że świat wyglądał wtedy zupełnie inaczej! Telewizor był jeden na całą wieś, w sklepach brakowało towarów, a w kolejkach nie tylko się czekało, ale i rozmawiało. To była niezwykła lekcja historii, pełna wzruszeń i uśmiechu!
Drużyna dziewcząt zdobyła 3. miejsce, a drużyna chłopców 2. miejsce w Mistrzostwach Gminy Kcynia w Piłce Ręcznej w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Dzięki ścisłej współpracy Katedry Wychowania Fizycznego SP w Mycielewie z trenerem sekcji piłki ręcznej chłopców klubu UKS Iskra Bydgoszcz, panem Tomaszem Burlińskim, nasza szkoła wzbogaciła się o nowe piłki marki Hummel.