Sukcesy naszych uczniów w Gminnym Konkursie Literackim „Moda na pisanie”

5 czerwca br. uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt gościć w murach Szkoły Podstawowe im. Kazimierza Korka w Rozstrzębowie na rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Literackiego „Moda na pisanie”.

W kategorii kl. I-III sukcesem mogą pochwalić się: Pola Kamińska – I m-ce, Antonina Stachowiak – II m-ce, Laura Bagnerowska – wyróżnienie. W kategorii kl. IV-VII III m-ce zdobył Alan Hak z kl. VI, natomiast Maja Jaszak z kl. VII otrzymała nagrodę za udział w konkursie.

Laureaci zostali nagrodzeni dyplomami, upominkami i medalami. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i wielu atrakcji, o które zadbał gospodarz wydarzenia, za co serdecznie dziękujemy. Serdeczne gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Jesteśmy z Was dumni!
Do konkursu uczniów przygotowały Beata Mrotek i Agnieszka Koralewska-Hak .

Tekst i foto AKH