Mini piłka siatkowa dziewcząt- I m. w gminie oraz III w powiecie

Mistrzostwa gminy: Do zawodów, które odbyły się w sali sportowej w ZS w Dziewierzewie przystąpiły zawodniczki z następujących szkół: SP Dziewierzewo, SP Rozstrzębowo, SP Laskownica, SP Sipiory, SP Mycielewo.Nasze młode siatkarki okazały się bezkonkurencyjne i zwyciężyły z kompletem punktów, awansując do zawodów powiatowych!

Mistrzostwa powiatu: Zawody obyły się w sali sportowej SP nr1 w Szubinie. W zawodach uczestniczyły zespoły z następujących szkół: SP Rynarzewo, SP nr2 Nakło, SP Mrocza, SP Mycielewo.

W pierwszy spotkaniu, po zaciętym i wyrównanym meczu, ulegliśmy późniejszym triumfatorkom turnieju, drużynie SP nr2 Nakło. Następnie w meczu o III miejsce zwyciężyliśmy dziewczęta z Rynarzewa- w decydujący secie spotkania, przy stanie 13:9 dla drużyny przeciwnej, do zagrywki podeszła Weronika Wesół. Wykonała sześć perfekcyjnych serwisów, ustalając wynik seta na 15:13, a w całym meczu na 2:1 dla Mycielewa.

Skład naszej drużyny: W.Wesół, M.Smorga, K.Motyka, W.Frydrych, N.Kubiak, D.Jaszak, R.Jakubowska, J.Wiamkowska; Opiekun:A.Kulczyński